سوالات متداول خرید رول کباب ترکی

/سوالات متداول خرید رول کباب ترکی
سوالات متداول خرید رول کباب ترکی۱۳۹۸/۱۲/۳ ۱۱:۱۸:۳۶

در اینجا به تعدادی از سوالات متداول درباره مجموعه تولید فرآورده های گوشتی پانی می پردازیم.

 

شرکت پانی چه محصولاتی را تولید میکند؟

در حال حاضر شرکت سه دسته محصول تولید میکند.

 • دسته اول رول های آماده می‌باشد. این رول ها از پنج کیلو تا ۲۰۰ کیلو طبق سفارش مشتری تولید می‌گردد و به بازار عرضه می‌شود. رول دونرکباب گوشت استیک ۱۰۰ درصد، رول دونرکباب گوشت لوکس ۹۰ درصد، رول دونرکباب گوشت نشاط ۸۵ درصد، رول دونرکباب گوشت پانی مخصوص ۷۵ درصد، رول دونرکباب گوشت پانی ۷۰ درصد، رول دونرکباب گوشت ممتاز ۶۰ درصد، رول دونرکباب گوشت و مرغ مخلوط، رول دونرکباب مرغ ۱۰۰ درصد، رول دونرکباب بوقلمون ۱۰۰ درصد و رول دونرکباب سبزینه ۷۰ درصد از جمله این محصولات هستند.
 • دسته دوم پک های یک کیلویی و نیم کیلویی دونرکباب گوشت ۹۵ درصد و دونرکباب مرغ ۱۰۰ درصد پخته شده پانی است، که به وسیله مجهز ترین دستگاه ها و با رعایت کامل اصول بهداشتی تهیه ‌می‌شوند و به صورت کارتن های ۱۰ کیلوگرمی به فروش می‌رسند.
  و دسته سوم هم همیرگرهای پانی می‌باشد که شامل ۳ محصول همبرگر ۹۵ درصد، ۷۰ درصد و ۶۰ درصد می‌شود.
  لازم به ذکر است که در صورت درخواست مشتری محصولات با فرمول مدنظر مشتری نیز تهیه می‌شوند.

 

مشتری محصولات پانی چه کسانی هستند؟

با توجه به شرایط فعلی، محصولات شرکت پانی در ۳ گروه قراردارند.

 • گروه اول فست فودها و رستوران هایی هستند که دستگاه کباب ترکی دارند و رول های آماده کباب ترکی را از شرکت دریافت میکنند و به راحتی داخل دستگاه قرار می‌دهند و جز مشتریان پروپاقرص شرکت به حساب می‌آیند.
  بسیاری از این فست فودها علاوه بر رول‌های آماده از همبرگرهای شرکت پانی نیز استفاده می‌کنند.
 • گروه دوم کافه رستوران ها و فست فودهایی هستند که تهیه دستگاه برایشان مقرون به صرفه نیست و از محصولات آماده پخنه شده شرکت و همبرگرها استفاده می‌کنند.
 • گروه سوم نیز که به تازگی به مشتریان شرکت تبدیل شده‌اند، خانواده های عزیز ایرانی هستند که محصولات پخته شده شرکت را خریداری می‌کنند و به هر اندازه ای که دوست دارند در منزل کباب ترکی میل می‌کنند.

 

قیمت محصولات پانی چگونه است؟

قیمت محصولات پانی با توجه به میزان گوشت به کار رفته در محصول وقیمت به‌روز گوشت تعیین می‌شود. برای مثال قیمت رول های آماده دونر کباب از کیلویی ۲۹ هزار تومان تا کیلویی ۵۷ هزار تومان متغیر است. برای اطلاع دقیق از قیمت محصولات از ساعت ۸ الی ۱۷ می‌توانید با شماره ۰۲۱۳۳۴۸۷۲۳۱ و یا ۰۲۱۳۳۴۸۷۲۰۶ تماس حاصل بفرمایید.

 

محصولات شرکت پانی به چه استان هایی ارسال می‌گردد؟

به لطف خدا در حال حاضر شرکت پانی از سرتاسر کشور عزیزمان مشتری دارد و به صورت مستمر محصولات به تمام استان ها ارسال می‌گردد.

 

نحوه ارسال محصولات به چه صورتی است؟

نحوه ارسال محصول در تهران با شهرستان ها متفاوت است.
در تهران نحوه محصول به صورت روزانه توسط خودروهای یخچالدار دارای مجوز حمل ارسال می‌شوند و به دست مشتری میرسد.
ارسال محصول به شهرستان ها نیز با توجه به نزدیکی به تهران متفاوت است. برای برخی از استان ها محصولات با هواپیما و برخی دیگر با اتوبوس ارسال می‌گردند.